Przejdź do zawartości

Strony grupy
  • International
  • Asien Pazifik
  • Südafrika
  • Sahara-Südafrika
naszeWartosci

Nasze wartości

Kierujemy się zasadą „Postępuj w zgodzie z wartościami, a nie będziesz musiał o nich mówić”,  dzięki której wartości Aspen są integralną częścią codziennej pracy i procesów podejmowania decyzji. Zapraszamy do współpracy osoby, które tak jak my, wierzą w uczciwość, innowacyjność, doskonalenie, zaangażowanie i pracę zespołową.

wartosci_04
Lucyna Maleszka-Zega  <br><br> Menedżer  Działu Finansów <br>Polska i kraje Europy<br> Środkowo-Wschodniej </br>

Lucyna Maleszka-Zega

Dyrektor Operacyjny na Europę
Członek Zarządu

„Rozwijając siebie, rozwijasz firmę.
Proste i wciągające.”

„W pracy stawiam na ludzi zaangażowanych, proaktywnych i z inicjatywą, lubiących wyzwania, nie popadających w rutynę. Jesteśmy korporacją, ale przede wszystkim firmą opartą na ludziach i osobiście wierzę, że każdy może do niej wnieść coś swojego i ją ulepszyć. Istotę sukcesu stanowi dla mnie również praca zespołowa i wzajemne zaufanie, co w rezultacie przekłada się na świetną atmosferę.
Finanse, analizy rynkowe, dział handlowy, dział przetargów czy dystrybucja – niezależnie w której części pracujesz na co dzień, jesteś partnerem dla biznesu i musisz wiedzieć, czym aktualnie zajmuje się część komercyjna organizacji w twoim kraju oraz jak twoja praca się w to wpisuje.
Rozwijając siebie, rozwijasz firmę. Proste i wciągające.”

Justyna Zapolnik<br><br> Menedżer Działu Personalnego<br> Polska i Kraje europy<br> środkowo-wschodniej</br>

Justyna Zapolnik

Menedżer Działu Personalnego
Polska i Kraje Europy Środkowo-Wschodniej

„Możemy się spierać i dyskutować o wszystkim, ale kiedy chodzi o wartości, mówimy zawsze jednym głosem”.

„Każda firma ma swój katalog wartości, prawdziwą sztuką jest wprowadzić je w życie, tak by były obecne nie tylko na plakatach i „od święta”. Utożsamiam się z każdą wartością Aspen, ale tę najwyższą stanowi dla mnie fakt, że od pierwszych dni w Aspen rozmawia się o nich równie często jak o biznesie i to, że są prawdziwym drogowskazem dla całego zespołu. Możemy się spierać i dyskutować o wszystkim, ale kiedy chodzi o wartości, mówimy zawsze jednym głosem”.

Przewiń do góry