Przejdź do zawartości

Strony grupy
  • International
  • Asien Pazifik
  • Südafrika
  • Sahara-Südafrika
pracaAspen

Praca w Aspen

Aspen Polska to dynamiczna organizacja budowana przez przedsiębiorczych ludzi. Każdego dnia spotykamy się w Aspen, by wspólnie nadawać kierunek rozwoju organizacji, którą wielu z nas traktuje jak własną firmę. Nasza kultura organizacyjna to odzwierciedlenie naszych wartości. Jeśli chcesz poznać nas lepiej, zapraszamy do odwiedzenia zakładki WARTOŚCI, gdzie Zespół Zarządzający mówi o naszych wartościach, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Miroslava Unuckova<br><br> Menedżer Działu Marketingu<br> Polska i Kraje europy<br> środkowo-wschodniej</br>

Miroslava Unuckova

Dyrektor Marketingu na Europę

„W codziennych zadaniach stawiam na ludzi, którzy nie boją się wyzwań i zawsze widzą szklankę do połowy pełną.”

„W Aspen obszar komercyjny oraz marketingu stanowią jeden zespół. Mamy jeden, wspólny cel i do niego zmierzamy. Zespół marketingu wyznacza strategie i główne kierunki rozwoju w najważniejszych obszarach terapeutycznych. Marketing zachęca do działania, motywuje, nieustająco poszukuje nowych możliwości, ale też współpracuje z innymi działami Aspen, zwłaszcza z działem komercyjnym, który stanowi główny trzon naszej organizacji. Wspieramy się, kiedy jest ciężko, uczymy się na potknięciach, ale też celebrujemy sukcesy, bo to one są dla nas motorem codziennych działań. W codziennych zadaniach stawiam na ludzi, którzy nie boją się wyzwań i zawsze widzą szklankę do połowy pełną. Fajnie jest budować razem coś naprawdę ważnego z pasją i uśmiechem.”

Justyna Zapolnik<br><br> Menedżer Działu Personalnego<br> Polska i Kraje europy<br> środkowo-wschodniej</br>

Justyna Zapolnik

Menedżer Działu Personalnego
Polska i Kraje Europy Środkowo-Wschodniej

„...do współpracy zapraszamy ludzi przedsiębiorczych, gotowych na wzięcie odpowiedzialności, szukających nowych rozwiązań i chcących kreować rzeczywistość wokół siebie.”

„W Aspen cenimy różnorodność – pracujemy w różnych krajach, mamy różne doświadczenia, punkty widzenia i potrzeby. Rolą zespołu HR jest kreowanie polityki personalnej, która jednocześnie będzie nas wszystkich łączyła pod szyldem Aspen, ale też pozwoli pielęgnować naszą różnorodność. Pomaga nam w tym unikalna kultura organizacyjna Aspen, która pozwala myśleć globalnie i działać lokalnie. Właśnie dlatego do współpracy zapraszamy ludzi przedsiębiorczych, gotowych na wzięcie odpowiedzialności, szukających nowych rozwiązań i chcących kreować rzeczywistość wokół siebie. To właśnie realny wpływ na to, co i jak robimy, jest kwintesencją pracy w Aspen.”

NASZE ZESPOŁY

Zespół Zarządzający w Polsce odpowiada również za rozwój Aspen w krajach Europy Centralno-Wschodniej. W Polsce Zespół Zarządzający wspiera na co dzień kadra kierowników i specjalistów z takich obszarów jak: marketing, sprzedaż, finanse, zarządzanie jakością, rejestracja leków czy edukacja medyczna.

Sprawdź, co o swoich zespołach mówią ludzie, którzy je tworzą:

Przewiń do góry