Skip to content

Strony grupy
  • International
  • Asien Pazifik
  • Südafrika
  • Sahara-Südafrika
pracaAspen

Praca w Aspen

Aspen Polska to dynamiczna organizacja budowana przez przedsiębiorczych ludzi. Każdego dnia spotykamy się w Aspen, by wspólnie nadawać kierunek rozwoju organizacji, którą wielu z nas traktuje jak własną firmę. Nasza kultura organizacyjna to odzwierciedlenie naszych wartości. Jeśli chcesz poznać nas lepiej, zapraszamy do odwiedzenia zakładki WARTOŚCI, gdzie Zespół Zarządzający mówi o naszych wartościach, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Miroslava Unuckova<br><br> Menedżer Działu Marketingu<br> Polska i Kraje europy<br> środkowo-wschodniej</br>

Miroslava Unuckova

Kierownik Komercyjny
na Europę Środkowo-Wschodnią

„W codziennych zadaniach stawiam na ludzi, którzy nie boją się wyzwań i zawsze widzą szklankę do połowy pełną.”

„W Aspen obszar komercyjny oraz marketingu stanowią jeden zespół. Mamy jeden, wspólny cel i do niego zmierzamy. Zespół marketingu wyznacza strategie i główne kierunki rozwoju w najważniejszych obszarach terapeutycznych. Marketing zachęca do działania, motywuje, nieustająco poszukuje nowych możliwości, ale też współpracuje z innymi działami Aspen, zwłaszcza z działem komercyjnym, który stanowi główny trzon naszej organizacji. Wspieramy się, kiedy jest ciężko, uczymy się na potknięciach, ale też celebrujemy sukcesy, bo to one są dla nas motorem codziennych działań. W codziennych zadaniach stawiam na ludzi, którzy nie boją się wyzwań i zawsze widzą szklankę do połowy pełną. Fajnie jest budować razem coś naprawdę ważnego z pasją i uśmiechem.”

Teresa Perlik<br><br> Menedżer ds. Medycznych<br> Polska i Kraje Europy<br> Środkowo-Wschodniej,<br> Menedżer ds. Monitorowania<br> Bezpieczeństwa Farmakoterapii<br> Polska

Teresa Perlik

Menedżer Działu Medycznego
Polska i Kraje Europy Środkowo-Wschodniej

„Pracownicy Działu Medycznego Aspen mają możliwość w istotny sposób przyczynić się do poprawy jakości życia pacjentów...”

„Pracownicy Działu Medycznego Aspen mają możliwość w istotny sposób przyczynić się do poprawy jakości życia pacjentów, rozwijając równocześnie własne umiejętności w zakresie analizy naukowej, prezentacji, komunikacji oraz pracy projektowej.
Mamy przede wszystkim szansę rozwoju wiedzy medycznej w obszarach terapeutycznych związanych z portfolio Aspen, takich jak: anestezjologia i intensywna terapia, żylna choroba zakrzepowo-zatorowa, onkologia czy endokrynologia. Staramy się docierać do najaktualniejszych wytycznych i publikacji, uczestniczyć w szkoleniach i konferencjach, śledzić osiągnięcia w wybranych obszarach medycyny oraz dzielić się tą wiedzą z lekarzami, pielęgniarkami i innymi pracownikami służby zdrowia. Pozyskane informacje naukowe są wykorzystywane w procesie promocji i sprzedaży naszych produktów. Dział Medyczny aktywnie wspiera inne działy Aspen, przygotowując szkolenia i warsztaty medyczne.
W Aspen mamy także możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z naszymi kolegami z innych działów medycznych, nie tylko z krajów Europy, ale też z całego świata, podczas wspólnych spotkań i konferencji”.

Justyna Zapolnik<br><br> Menedżer Działu Personalnego<br> Polska i Kraje europy<br> środkowo-wschodniej</br>

Justyna Zapolnik

Menedżer Działu Personalnego
Polska i Kraje Europy Środkowo-Wschodniej

„...do współpracy zapraszamy ludzi przedsiębiorczych, gotowych na wzięcie odpowiedzialności, szukających nowych rozwiązań i chcących kreować rzeczywistość wokół siebie.”

„W Aspen cenimy różnorodność – pracujemy w różnych krajach, mamy różne doświadczenia, punkty widzenia i potrzeby. Rolą zespołu HR jest kreowanie polityki personalnej, która jednocześnie będzie nas wszystkich łączyła pod szyldem Aspen, ale też pozwoli pielęgnować naszą różnorodność. Pomaga nam w tym unikalna kultura organizacyjna Aspen, która pozwala myśleć globalnie i działać lokalnie. Właśnie dlatego do współpracy zapraszamy ludzi przedsiębiorczych, gotowych na wzięcie odpowiedzialności, szukających nowych rozwiązań i chcących kreować rzeczywistość wokół siebie. To właśnie realny wpływ na to, co i jak robimy, jest kwintesencją pracy w Aspen.”

Katarzyna Mrozowska-Gęsicka<br>Menedżer Działu rejestracji,<br> Zapewnienia Jakości i Refundacji<br>Polska i Kraje Nadbałtyckie</br>

Katarzyna
Mrozowska-Gęsicka

Menedżer Działu Rejestracji Leków,
Zapewnienia Jakości i Refundacji
Polska i Kraje Bałtyckie

„Bez względu na dział, w którym pracujesz, zawsze możesz liczyć na wsparcie i zaangażowanie współpracowników.”

„Aspen Polska to organizacja z kameralną atmosferą. Bez względu na dział, w którym pracujesz, zawsze możesz liczyć na wsparcie i zaangażowanie współpracowników.
Praca w Dziale Regulatory Aspen Polska to z jednej strony trudna i wytężona praca z dokumentami, z drugiej – częsty kontakt z ludźmi wewnątrz firmy (inne działy, centrala firmy w Irlandii) i na zewnątrz (kontakty z pracownikami Urzędu Rejestracji i Ministerstwa Zdrowia). W Dziale Regulatory mamy możliwość doskonalenia swoich umiejętności, ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji oraz wymiany doświadczeń zawodowych podczas spotkań Działów Regulatory EU. Jako Dział Regulatory wspieramy także Aspen Polska w obszarze Zapewnienia Jakości i Market Access".

NASZE ZESPOŁY

Zespół Zarządzający w Polsce odpowiada również za rozwój Aspen w krajach Europy Centralno-Wschodniej. W Polsce Zespół Zarządzający wspiera na co dzień kadra kierowników i specjalistów z takich obszarów jak: marketing, sprzedaż, finanse, zarządzanie jakością, rejestracja leków czy edukacja medyczna.

Sprawdź, co o swoich zespołach mówią ludzie, którzy je tworzą:

Scroll To Top