Przejdź do zawartości

Strony grupy
  • International
  • Asien Pazifik
  • Südafrika
  • Sahara-Südafrika

Aspen na świecie

W Aspen wierzymy, że dobra opieka zdrowotna polega na zapewnieniu wysokiej jakości, skutecznych leków w przystępnych cenach. Właśnie ta pasja i zaangażowanie umocniły naszą pozycję i dobrą reputację w Europie i na świecie.

Każdego dnia budujemy nasz globalny sukces, wzmacniając naszą rolę w obszarze Ochrony i Opieki Zdrowia w ponad 70 jednostkach operacyjnych na całym świecie. Dzięki  najnowocześniejszym fabrykom, znakomitym ludziom nastawionym na cel oraz działanie zespołowe możemy z dumą twierdzić, że dzięki naszej ciężkiej pracy poprawiamy komfort życia pacjentów, zapewniając jednocześnie najwyższe standardy zgodności i uczciwości biznesowej w codziennym działaniu.

Aspen Pharma dostarcza na całym świecie oryginalne i generyczne leki do ponad 150 krajów świata. Zajmuje także 6. miejsce wśród największych producentów leków generycznych na świecie oraz jest największym producentem leków na półkuli południowej. Zdolności produkcyjne Aspen Pharma w skali światowej to 20 mld tabletek rocznie.

Przewiń do góry